Maranatha Gospel Choir pořádá
GOSPEL CAMP 2016

Maranatha Gospel Choir zve příznivce gospelové muziky na Vysočinu tentokrát do rekreačního střediska Immanuel. V termínu 21. 8. - 28. 8. 2016 se zde uskuteční týdenní gospelový workshop, který je i tentokrát otevřen také dalším zájemcům o gospelovou muziku. Máte-li rádi dobrou muziku, umíte alespoň trochu zpívat a rádi se učíte novým hudebním stylům a žánrům, pak neváhejte a přihlaste se na GOSPEL CAMP 2016.

Hlavním hostem bude poprvé gospelový lektor, skladatel, dirigent a zpěvák Joakim Arenius.

Joakim Arenius pochází ze Švédska. Patří mezi přední evropské gospelové umělce. Proslavil se v jednom z nejvýznamnějších gospelových sborů Švédska – JOYBELLS, který existuje již od roku 1963 a je jedním z prvních gospelových sborů v Evropě. Joakimovi se podařilo tento sbor prosadit také do komerčního a uměleckého prostoru. Pod jeho vedením se sbor začal hrát v rádiích a spolupracovat s celou řadou významných švédských umělců. S JOYBELLS vydal čtyři alba. V roce 2004 založil moderní gospelovou formaci PRAISE UNIT složenou z devíti zpěváků a pětičlenné kapely. S PRAISE UNIT vydal v roce 2006 debutové album a vyrazil s ní na turné po severní Evropě a Spojených státech. Další album „The Mission Field“ jim pak otevřelo dveře do rozhlasových stanic i dalších zemí. V roce 2008 si Kirk Franklin vybral PRAISE UNIT jako předskokana ke svým evropským koncertům. Joakim působí, ale také jaké zkušený gospelový lektor na různých evropských workshopech, kde učí a diriguje i několika tisící členné sbory.

Tím však nabídka v žádném případě nekončí. Kromě Joakima se na účastníky Campu připravují také zajímaví domácí hudebníci a muzikanti, kteří budou mít připraveno několik zajímavých dovednostních workshopů, kterých se budete moci zúčastnit.

Podrobný seznam dalších lektorů zveřejníme již brzy.


CELÝ PROGRAM CAMPU BUDE MÍT NÁSLEDUJÍCÍ STRUKTURU:TO VŠE A JEŠTĚ MNOHEM VÍCE MŮŽETE ZAŽÍT za cenu od 6 900,- Kč
Cena zahrnuje:


Nenechte si ujít skvělý gospelový zážitek a přijeďte mezi skvělou partu MARANATHA GOSPEL CHOIR. Určitě nebudete litovat. Pozor, výběr ubytování je omezen kapacitou.
Proto neváhej a co nejdříve se přihlaš ZDE.
Těšíme se na vás
Maranatha Gospel Choir (Praha)
. Více o nás také na www.mgospel.cz